В Польщі з’явилася пропутінська партія, що підтримує "ДНР" та "ЛНР"

Понеділок, 23 лютого 2015, 14:42

У Польщі створено нову політичну партію "Зміна", яка має намір провести революцію в польській зовнішній політиці в антиамериканському напрямі і прагне до тісніших зв’язків з Росією.

Про це йдеться у матеріалі газети Rzeczpospolita.

Біля витоків "Зміни" стоїть Матеуш Піскорський – колишній член "Самооборони", а нині його діяльність пов’язана з Європейським центром аналізу геополітики. Крім того, політик відомий своїми виступами в ефірі російського англомовного каналу Russia Today, в яких він виправдовує дії Москви на міжнародній арені.

Крім того, Піскорський був також спостерігачем на так званому "референдумі" у Криму і на "виборах" в самопроголошених республіках Добасу і запевняв, що вони пройшли "згідно з законом".

Серед членів "Зміни" також історик і публіцист Яцек Камінський з комуністичними переконаннями, який регулярно здійснює поїздки на Донбас і підтримує риторику Кремля щодо "фашистської хунти" в Києві. Крім того, в мережі можна знайти фільм, де він говорить про те, що в "ДНР" і "ЛНР" проти "хунти" бореться і комуністична община України, яка після Майдану стала поза законом.

Установчий з’їзд партії відбувся в суботу, її члени заявляють про готовність виставити власного кандидата на президентських виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.