Ніхто не знає дій Путіна, якщо Захід дасть Україні зброю - командувач НАТО

Середа, 25 лютого 2015, 18:31

Ніхто не знає якою буде реакція Росії і Володимира Путіна, якщо Захід вирішить надати Україні летальну зброю для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це заявив верховний головнокомандувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав на засіданні Департаменту оборони США.

"Треба усвідомлювати, що якщо ми будемо озброювати українців це може призвести як до позитивних результатів, так це може призвести і до негативних результатів", - сказав Брідлав.

Генерал зазначив, що незалежно від того, чи буде прийнято рішення про надання  Україні зброї, необхідно продовжувати тиск на Росію в усіх сферах.

"Очевидно, що Путін повністю причетний до військової складової ситуації в Україні", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.