Порошенко вже не сподівається на скасування віз з ЄС до кінця року?

Понеділок, 27 квітня 2015, 17:15

Президент України Петро Порошенко вже не сподівається на скасування безвізового режиму з ЄС до кінця року, а лише на завершення виконання Плану дій з візової лібералізації.

Про це він заявив на заключній прес-конференції за результатами саміту Україна-ЄС.

Зокрема, президент України відзначив позитивну оцінку керівництвом ЄС виконання Україною Плану дій.

"Це дає нам всі підстави сподіватися, що здійснена Україною робота буде на належному рівні оцінена Європейською комісією та державами ЄС і дозволить на  піля представлення результатів 12 травня оціночною місією провести необхідні консультації та сформувати вичерпний перелік кроків, які Україна має здійснити до кінця року для того, щоб найближчим часом запровадити безвізовий режим",  - відзначив Порошенко.

"Я розраховую в контексті Ризького саміту на прийняття Європейською комісією позитивної доповіді, що стане потужним сигналом ЄС українському народу", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявляв, що очікує від ЄС рішення про надання безвізового режиму для громадян України на Ризькому саміті Східного партнерства в травні цього року, що дасть змогу до кінця поточного року ввести його в дію.

Водночас міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю "Європейській правді" заявив, що безвізовий режим з ЄС має запрацювати з початку наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.