Генсек НАТО заявив про ризик відновлення важких боїв на Донбасі

Четвер, 25 червня 2015, 10:57

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє про ризик відновлення важких боїв на сході України.

Про це він сказав, відкриваючи засідання Комісії Україна-НАТО.

"Конфлікт в Україні вже коштував життя більш ніж шести тисячам людей. Порушення режиму припинення вогню зберігається. До того ж існує ризик відновлення важких боїв", - сказав Столтенберг.

Генсек НАТО підкреслив, що Росія, як і раніше, підтримує бойовиків, навчаючи їх, надаючи зброю і солдатів. "Також велика кількість російських військ дислокується на кордоні з Україною", - додав він.

Столтенберг вважає, що найкращий шанс на мир - це повне виконання мінських угод. "Я закликаю всі сторони дотримуватися їх. І Росія має особливу відповідальність у цьому відношенні", - сказав він.

Раніше Столтенберг заявив, що НАТО продовжить і надалі надавати підтримку Україні, в тому числі допомагатиме в реформуванні збройних сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.