ЄС відкрив антимонопольну справу проти 6 кіностудій США

Четвер, 23 липня 2015, 13:35

ЄС направив шести найбільшим кіностудіям США, а також британському телеканалу Sky повідомлення про претензії.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

Зокрема, ЄС звинуватив кінокомпанії Disney, NBCUniversal, Paramount Pictures, Sony, Twentieth Century Fox, Warner Bros та британський телеканал у порушенні правил конкуренції.

"Комісія приймає попередню думку, що кожна з шести студій і британський телеканал у двосторонньому порядку домовилися створити контрактні обмеження, які заважають споживачам ЄС, розташованим в інших країнах, через супутник або інтернет отримувати послуги платного телебачення у Великій Британії та Ірландії", - говориться в заяві.

"Якщо попередня думка буде підтверджена, кожна з компаній порушує правила конкуренції ЄС, яка забороняє антиконкурентні угоди", - відзначає Єврокомісія.

"Європейські споживачі хочуть дивитися платні телеканали за своїм вибором незалежно від того, де вони живуть або подорожують в ЄС", - зауважила єврокомісар з конкуренції Маргарет Вестагер.

"Наше розслідування показує, що вони не можуть зробити це сьогодні тому, що ліцензійні угоди між найбільшими кіностудіями і телеканалом Sky не дозволяють споживачам в інших країнах ЄС мати доступ до  послуг платного телебачення Sky через супутник або інтернет", - наголосила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Єврокомісія звинуватила MasterCard у штучному завищенні комісій за картками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.