В Іспанії готують базу до наймасштабніших навчань в сучасній історії НАТО

Середа, 19 серпня 2015, 09:51

В іспанській Сарагосі триває підготовка до наймасштабныших навчань в сучасній історії НАТО - Trident Juncture 2015.

Про це повідомляє сайт штабу збройних сил НАТО в Європі.

"Найбільш амбітні навчання в сучасній історії НАТО вимагають настільки ж масштабної матеріально-технічної підтримки", - зазначають в Альянсі.

Групі технічної підтримки було поставлено завдання звести "наметове містечко" для навчань, які планується почати в останній тиждень вересня. Щоб укластися в терміни, 392 контейнера зі всім необхідним обладнанням прибули на базу в кінці липня.

Облаштуванням табору для військових займаються близько 120 військовослужбовців з Австрії, Німеччини та США.

Фото - jfcbs.nato.int 

За словами військових, плани для точного позиціонування кожної палатки і об'єкта в таборі були розроблені рік тому і здавалися простими на папері, але в реальності виникли певні проблеми.

Зокрема, заважає постійна спека, а температура часто вище 32 градусів. Крім того, поривчастий вітер перетворює кожну палатку на "парус".

Фото - jfcbs.nato.int  
 

Кілька інших локацій в Іспанії, Італії і Португалії також готуються до Trident Juncture 2015, але Сарагоса є унікальним місцем. В 15 кілометрах на північний схід від авіабази ведуться численні будівельні роботи на полігоні в Сан-Грегоріо.

Об'єднане командування відправить 650 своїх співробітників для керування і координації діями 36 тисяч військових з більш ніж 30 країн.

Навчання Trident Juncture 2015 пройдуть в Італії, Португалії, Іспанії, Атлантичному океані, Середземному море, Канаді, Норвегії, Німеччині, Бельгії та Нідерландах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua