Генсек Ради Європи закликає не дискримінувати мігрантів-мусульман

Четвер, 20 серпня 2015, 18:40

Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд закликав європейські країни не дискримінувати мігрантів-мусульман.

Про це йдеться в заяві Ягланда, розповсюдженій його прес-службою.

"Відмова біженцям за ознакою їхньої релігії була б кричущою дискримінацією", - наголосив Ягланд у відповідь на заяву словацького міністерства внутрішніх справ про те, що країна не прийматиме мігрантів-мусульман.

"Особливо в умовах такої безпрецедентної кризи, пов'язаної з біженцями, не повинно бути місця ксенофобії та дискримінації. Європа повинна проявити солідарність щодо цих вразливих людей",  - відзначив він.

"Всі держави-члени Ради Європи несуть загальну відповідальність за повагу і захист прав громадян та людської гідності", - додав Ягланд.

Нагадаємо, раніше Словаччина заявила, що не може прийняти до себе мігрантів-мусульман через складність їхньої інтеграції у словацьке суспільство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.