В Італії відкрився сервіс для допомоги українським експортерам

Четвер, 24 вересня 2015, 16:14

Посольство Італії в Україні за участю італійських колег відкрило сайт OpenGateItaly, який допоможе українським підприємцям налагодити контакти з італійським і європейським бізнесом.

Про це повідомив посол України в Італії Євген Перелигін на своїй сторінці у Facebook.

"У рамках розвитку взаємовигідних українсько-італійських економічних зв’язків Посольство України в Італії разом з асоціацією Італійський дім, яка вже декілька років працює як в Україні, так і в Італії, створило проект OpenGateItaly для підтримки зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств, а також для залучення італійського досвіду до реалізації пріоритетних проектів в Україні", - зазначив Перелигін.

На сайті проекту зазначається, що команда експертів сприяє українським підприємцям та інвесторам в пошуку потенційних клієнтів, організації торгівельних мереж, отриманні сертифікатів якості, необхідних для експорту в країни Європи, допомагаючи з фінансовими та юридичними документами, питаннями логістики та митного оформлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.