Поліція Британії припинила цілодобове спостереження за Ассанжем

Понеділок, 12 жовтня 2015, 17:33

Поліція Великої Британії зняла цілодобове спостереження біля посольства Еквадору в Лондоні, де переховується засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж.

Про це повідомляє сайт Скотланд-Ярду.

Поліцейські вели спостереження з тих пір, як Ассанж попросив притулку в посольстві в червні 2012 року, щоб уникнути екстрадиції до Швеції за звинуваченням у зґвалтуванні, яке він заперечує.

"Операція по затриманню Джуліана Ассанжа, проте, продовжитися і як тільки він покине посольство, співробітники Скотланд-Ярду докладуть всі зусилля, щоб заарештувати його", - наголошується в повідомленні.

ВВС відзначає, що вартість цілодобової присутності поліції біля посольства оцінюється більш ніж у 12 млн фунтів. 

Як повідомлялося, у Швеції зняли три з чотирьох звинувачень у скоєнні злочинів сексуального характеру з засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа через закінчення терміну давності обвинувачень.

У липні цього року Ассанж попросив притулку у Франції, опублікувавши лист у пресі, оскільки "його життю загрожує небезпека". Проте Франція відмовила у його проханні.

У червні 2012 року Ассанж, якого розшукують у США та Швеції, отримав притулок в посольстві Еквадору в Лондоні і знаходиться там.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.