Прем'єр Туреччини шкодує, що Асад не залишився в Росії назавжди

Середа, 21 жовтня 2015, 15:02

Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив, що Сирії необхідний перехідний період, який гарантував би відхід президента Башара Асада, і каже, що хотів, аби сирійський лідер залишився в Росії.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми вважаємо, що сирійський уряд не має легітимності, і наша думка з цього питання не змінилася... У Сирії має бути перехідний період, який забезпечить відхід Асада від влади", - сказав Давутоглу.

"Росія вже відкрито продемонструвала його підтримку своїм втручанням. Що я можу сказати. Якби він довше залишався в Москві, то сирійському народу було б легше, або якби він тільки міг залишитися там назавжди, тоді зміг би початися справжній перехідний період", - додав він.

Як повідомлялося, Асад несподівано прилетів до Москви у вівторок увечері, щоб особисто подякувати президенту РФ Володимира Путіну за військову підтримку.

Це був перший закордонний візит Асада з моменту початку війни в Сирії у 2011 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.