США направлять групу спецпризначення до Сирії

П'ятниця, 30 жовтня 2015, 17:26

США відправлять до Сирії невелику групу американських сил спеціальних операцій, як частина зміни своєї стратегії щодо боротьби з "Ісламською державою".

Про це повідомляє NBC News з посиланням на дипломатичні джерела.

Високопоставлений представник адміністрації президента США заявив, що Барак Обама санкціонував контингент чисельністю близько 50 військовослужбовців спецназу для розгортання на півночі Сирії.

За словами джерела, серед угруповань, з якими будуть співпрацювати американські військові, можуть виявитися курдські збройні формування і угруповання, що входять в "вільну Сирійську армію".

Агентство Reuters повідомляє, що Обама схвалив відправку спецназу в Сирію, але називає кількість від 20 до 30 військових.

Очікується, що офіційно США оголосять про своє рішення у п'ятницю ввечері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?