Чеський суд не каратиме активістів за червоні труси над Празьким Градом

П'ятниця, 27 листопада 2015, 14:45

Міський суд Праги вирішив не карати трьох активістів групи Ztohoven, що у вересні замінили президентський штандарт над Празьким Градом на червоні труси.

Про це повідомляє Сeska Тelevize.

Активістів пропонували покарати за неповагу, крадіжку і завдання матеріальної шкоди.

Таким чином Міський суд Праги лишив у силі рішення окружного суду. Судді вирішили не карати активістів, оскільки немає доказів того, хто конкретно з них міняв штандарт.

В адміністрації президента Чехії оцінювали збитки від акції в 90 тис. чеських крон. Зокрема, вкрадений прапор Чехії оцінили в 33 тисячі крон, пошкодження даху – в 50 тис.

Як повідомлялося, 19 вересня члени арт-групи Ztohoven провели перформенс: пробрались на охоронювану територію Празького Граду, замінивши на флагштоку президентський штандарт величезними трусами червоного кольору.

В арт-групі відзначили, що таким чином вони хотіли показати, що критично ставиться до нинішнього президента Мілоша Земану, а червоні труси є найкращим прапором для "людини, який нічого не соромиться".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.