Глава МВС Литви передумав іти у відставку

Понеділок, 30 листопада 2015, 12:47

Міністр внутрішніх справ Литви Саулюс Скверняліс в понеділок вранці зустрівся з прем'єром Альгірдасом Буткявічюсом і заявив, що забирає заяву про відставку і залишається в уряді.

Про це повідомляє видання Delfi.

"Я справді дуже ціную довіру, підтримку не тільки мене особисто, але й всієї роботи, яку ми проводили в системі внутрішніх справ як команда, і я приймаю рішення працювати в команді з прем'єр-міністром на час, що залишився до наступної осені", - сказав Скверняліс.

Буткявічюс сказав журналістам, що оцінює роботу Скрерняліса позитивно. За словами прем'єра, йому за короткий період вдалося зробити багато, почати перебудовувати систему внутрішніх справ. На думку прем'єра, заява про відставку була поспішною.

Саулюс Скверняліс подав у відставку 20 листопада, після критики з боку президента Литви Далі Грибаускайте у зв'язку з інцидентом, коли з комісаріату поліції у Вільнюсі втік затриманий з автоматом, а також у зв'язку з неналежним рівнем інформування керівників держави про операції з пошуку цієї особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.