Швеція призупиняє пряме залізничне сполучення з Данією

Вівторок, 22 грудня 2015, 12:06

Найбільший шведський оператор залізничного сполучення оголосив про зупинку прямого сполучення з Данією.

Про це пише Nyheteridag з посиланням на прес-службу компанії.

Так, повідомляється, що у зв'язку з введенням нового закону, що вимагає перевірки на кордоні з Данією всіх пасажирів поїздів, найбільший шведський оператор залізничного транспорту з 4 січня 2016 року призупиняє рух прямих поїздів між Данією та Швецією через міст Ересунн.

Відтак, пасажири мають обирати інші маршрути для того, щоб потрапити до Данії.

"На сьогоднішній день компанія не може забезпечити повноцінну перевірку документів пасажирів на вокзалі Копенгагена, тому ми вирішили припинити рух поїздів. Зараз ми працюємо над тим, як вийти з цієї ситуації. Щойно воно буде знайдено, ми відновимо рух", – цитує видання директора по зв'язках з громадськістю компанії Моніку Берглунд.

Нагадаємо, парламент Швеції схвалив суперечливий закон, який передбачає обов'язковий прикордонний контроль на всіх поїздах, які перетинають міст Ересунн з Данії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?