Польща не проводить "антиєвропейську політику" - Дуда

Четвер, 24 грудня 2015, 20:21

Президент Польщі Анджей Дуда відкинув будь-які закиди щодо "антиєвропейської політики", яку начебто проводить його країна.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню Der Spiegel, пише Польське Радіо.

Президент Дуда підкреслив, що звинувачення на адресу Польщі з приводу антиєвропейською позиції безпідставні.

"Деякі західні політики хочуть обмежити свободу переміщення осіб у Європі і таким чином намагаються порушити важливу складову Євросоюзу. Саме такі висловлювання, на мою думку, є антиєвропейськими", - додав президент.

Він також прокоментував кризу у зв'язку з вибором суддів Конституційного суду в Польщі і антиурядові демонстрації.

"У Польщі йде суперечка про те, яку форму має прийняти держава. Демонстрації свідчать про те, що демократія жива", - сказав Дуда.

Президент  Польщі також розкритикував главу ЄП Мартіна Шульца, який вважає, що ця криза "носить характер державного перевороту".

"Не тільки я, але і багато поляки сприймають те, що сказав Шульц як серйозне перебільшення – при чому, образливе для Польщі і польських громадян", - сказав президент Дуда.

Як повідомлялося, Єврокомісія занепокоєна рішенням Польщі обмежити повноваження Конституційного суду і направила відповідного листа польській владі.

Раніше дії польської влади вже отримали негативну оцінку в Європарламенті. Зокрема, президент ЄП Мартін Шульц заявив, що події в Польщі мають "характер державного перевороту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.