Путін не приїде на Мюнхенську конференцію з безпеки

Понеділок, 11 січня 2016, 13:06

Президент Росії Володимир Путін не братиме участі у Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться у столиці Баварії в середині лютого.

Про це Путін заявив в інтерв'ю газеті Bild.

"Я не приїду до Мюнхена", - сказав Путін, відповідаючи на питання журналіста.

Путін вперше брав участь у Мюнхенській конференції з безпеки у 2007 році, і тоді він критикував Захід і особливо США за намір розмістити елементи системи протиракетної оборони в Європі.

В інтерв'ю Путін також згадав цей виступ і що його багато критикували за цю промову.

Організатори конференції сподівалися, що неформальна зустріч в Баварії дасть можливість ще раз поспілкуватися з Путіним, зазначає Deutsche Welle.

"Особливо цікавими були б особисті роз'яснення Путіна підстав російської політики в Сирії, а також в Україні. Оскільки рішення в Москві приймає він один", - заявив раніше глава конференції Вольфганг Ішингер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.