Австрія вживатиме жорсткіших заходів щодо економічних мігрантів - канцлер

Вівторок, 12 січня 2016, 11:08

Австрія вживатиме жорсткіших заходів на своїх кордонах з метою повертати назад  "економічних мігрантів"  та таким чином знизити загалом рівень імміграції.

Про це заявив канцлер країни Вернер Файман, передає Reuters.

"Необхідно перейти до плану Б. Це означає, що потрібно активізувати роботу разом з Німеччиною, щоб відправити економічних мігрантів і скоротити загальну кількість мігрантів", - зауважив він.

За словами канцлера, Австрії необхідно дослідити правову основу для диференціації між тими, що рятуються від війни і тими, хто змушений мігрувати з економічних причин.

"Безсумнівно одне: найближчим часом, ми будемо більш активними на наших кордонах, ніж сьогодні. Німці також робитимуть більше", - сказав Файман.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Австрія видворила сотні мігрантів через брехню про національність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"