Канцлер Австрії: майбутнє Шенгену під питанням

Неділя, 17 січня 2016, 12:47
Версія для друку Коментарі

Канцлер Австрії Вернер Файман виступив з різкими заявами щодо посилення міграційної політики його країни.

Так, в інтервʼю виданню Оsterreich, він повідомив про те, що на території Австрії деякі правила Шенгенської угоди "тимчасово припиняються" і поставив під сумнів майбутнє Шенгенської зони.

Він, зокрема, заявив про те, проблем из контролем потоку мігрантів ставлять під сумнів майбутнє Шенгену.

"Якщо Євросоюз не зможе захистити зовнішні кордони, то під питанням виявляється майбутнє Шенгену загалом. Кожна країна має сама подбати про безпку власних кордонів", - додав канцлер Австрії.

Файман повідовив про те, Австрія віднині, як і Німеччина буде посилено контролювати потік біженців на кордоні.

"Як і Німеччина, ми будемо посилено контролювати наш кордон і завертати біженців, - сказав він. - Кожен, хто до нас приїжджає, повинен проходити через посилену перевірку", - відзначив він.

Канцлер Австрії підкреслив, що дію шенгенських правил в Австрії потрібно "тимчасово припинити":

За його словами, "тим, у кого немає права на отримання статусу біженця або зовсім не подає заяву на отримання притулку, буде відмовлено у віʼїзді до країни".

Він також прокоментував призначення керівником австрійської поліції Ханса Петера Доскозіла. Канацлер Австрії вважає, що новопризанченик головний поліцейськи Австрії зможе "швидко навести лад на кордоні".

Раніше повідомлялося, що поліція Австрії повідомила, що протягом останніх 20 днів з країни через брехню про національність вислали близько 3000 мігрантів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter