Польський міністр заявив, що його країна прийняла 350 тис. біженців з України

П'ятниця, 22 січня 2016, 16:52

Міністр економічного розвитку Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його країна протягом двох років прийняла 350 тис. біженців з України.

Про це він повідомив під час розмови з журналістами на форумі в Давосі, пише Gazeta Wyborcza.

Коментуючи проблему міграційної кризи у Європі, Моравецький підкреслив, що Польща прийняла 350 тис. біженців з України.

"Польща прийняла 350 тисяч біженців, звичайно, різного роду, не тільки "військових", але і просто біженців з України протягом 2014-2015 років", – заявив Моравецький.

"Таким чином, це друга найбільша кількість прийнятих біженців у Європі після Великої Британії, а відносно населення країни – найбільша", – відзначив він.

Нагадаємо, 19 січня, виступаючи у Європарламенті, прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що її країна прийняла "близько мільйона біженців з України".

Заяву польського прем'єра розкритикували як польські ЗМІ, так і посольство України у Польщі.

Так, за офіційною статистикою, протягом 2015 року Польща надала статус біженця двом громадянам України.

Відзначимо, раніше польський міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський виступив із заявою, що ЄС все ж таки має враховувати фактор "мільйона біженців" з України, коли мова йде про питання міграційної кризи в Європі.

Втім, як жартують польські журналісти, міністр Моравецький міг просто неправильно використати англійське слово refugee, що означає "біженець".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?