Угорщина скасувала митні талони для контролю ввезеного з України пального

П'ятниця, 19 лютого 2016, 11:37

З 18 лютого на угорських КПП при в’їзді в країну з боку Закарпаття більше не видають водіям спеціальні талони, до яких вноситься кількість пального у бакові авто та кілометраж.

Про це повідомляє Mukachevo.net.

Подібні талони заповняються і на в’їзді, і на виїзді з країни задля контролю кількості пального, яке потрапляє в країну без додаткового акцизного збору. Таким чином Угорщина раніше протидіяла ввезенню в країну контрабандного пального з України.

Обмеження були введені з 1 березня 2012 року і передбачали, що один водій може в’їхати в країну з повним баком пального без сплати акцизного податку лише раз на тиждень.

Угорці пояснювали тоді такий крок великою кількістю спекулянтів та фактичних контрабандистів, які по кілька разів на день перетинали кордон у бік Угорщини з повними баками пального, яке "зливали" у прикордонній зоні за зниженими цінами.

Тоді угорці заявляли про мільярдні збитки від таких контрабандистів, які, за даними угорських митників, складали близько 20% загального трафіку  на кордоні в межах Закарпатської області.

Таким чином, як зазначає видання, скасування талонів може призвести до збільшення контрабанди пального.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua