Генсек НАТО закликав КНДР утриматися від провокаційних дій

Неділя, 7 лютого 2016, 14:27

Генсек НАТО Єнс Столтенберг засудив запуск Північною Кореєю ракети дальньої дії та закликав країну утриматися від подальших провокаційних дій.

Про це йдеться в заяві, розміщеній на сайті НАТО.

"Я рішуче засуджую запуск Північною Кореєю ракети із використанням балістичних ракетних технологій, який слідує за північнокорейським випробуванням ядерної зброї  6 січня", - говориться в повідомленні.

"Цей запуск є прямим порушенням п'яти резолюцій Ради Безпеки ООН, які неодноразово закликали КНДР припинити всі види діяльності, пов'язані з її програмою балістичних ракет, відновити свої колишні зобов'язання щодо мораторію на запуск ракет і не робити ніяких нових ядерних випробувань або запусків з використанням технології балістичних ракет", - наголосив Столтенберг.

"НАТО закликає владу Північну Корею виконати свої зобов'язання в рамках міжнародного права, не погрожувати або проводити будь-які запуски з використанням технології балістичних ракет і утриматися від подальших провокаційних дій", - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, Північна Корея у ніч на неділю запустила ракету дальної дії, порушивши таким чином резолюції ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...