Нідерланди можуть вийти з угоди про асоціації в разі програшу на референдумі – депутат

Середа, 23 березня 2016, 12:31

Можливе голосування проти Угоди про асоціацію з Україною призведе до появи в ЄС "території невизначеності".

Як заявив в інтерв’ю "Європейській правді" депутат парламенту Нідерландів Міхіл Серваас, в історії ЄС ще не було таких прецедентів, коли змішана міжнародна угода, підписана і Єврокомісією, і країнами-членами ЄС, поставлена під сумнів.

"Голосування "проти" зачепить і Україну, і мою державу. Є шанс, що Нідерланди просто викреслять із числа підписантів Угоди з Україною і вона діятиме в усій Європі – але не в Нідерландах. Що інші країни матимуть зиск від торговельної угоди, а Нідерланди – ні",- пояснив він. 

Нагадаємо, Виборча рада Нідерландів призначила референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС на середу 6 квітня 2016 року.

Раніше в Нідерландах зібрали необхідну кількість підписів для проведення консультативного референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Зібрати підписи вдалося завдяки інтенсивній онлайн-кампанії сатиричного блогу GeenStijl, групи громадян Burgercomite ЄС ("Комітет громадян ЄС") і євроскептичного мозкового центру "Форум для демократії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?