Від Brexit кожна британська родина втратить 2200 фунтів – дослідження

Середа, 27 квітня 2016, 15:57

Експерти Організації з економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) зазначають, що вихід Британії з ЄС стане "важким шоком" для економіки країни.

Про це йдеться у доповіді ОЕСР, що була представлена генеральним секретарем ОЕСР Анхелем Гурріа в Лондоні в середу, 27 квітня, повідомляє Deutsche Welle.

За словами Гурріа, аналітики ОЕСР прийшли до висновку, що наслідки для економіки Британії від Brexit "рівноцінні запровадженню додаткового податкового збору".

Зокрема, у разі виходу Великобританії з Євросоюзу її валовий внутрішній продукт (ВВП) в 2020 році скоротиться приблизно втричі в порівнянні з показником, якого країна досягне, залишившись в складі ЄС.

"Це зниження можна порівняти з втратою 2200 фунтів стерлінгів для кожного британського домогосподарства, що приблизно відповідає щомісячної зарплати в країні", – йдеться у доповіді.

За підрахунками ОЕСР в 2030 році різниця в показниках ВВП, може скласти п'ять відсотків.

Автори дослідження вказують на те, що членство в Євросоюзі сприяло економічному процвітанню Великобританії і подальше перебування у ЄС призведе до підвищення рівня життя в цій країні, а також інших європейських державах.

Раніше повідомлялося, що кількість британців, які підтримують рішення залишитися в Європейському Союзі дещо зросла, частково через те, що набирає обертів кампанії з агітації напередодні червневого референдуму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.