Тисячі сербів вийшли на демонстрації в Боснії і Герцеговині

Неділя, 15 травня 2016, 12:23

Тисячі противників і прихильників Мілорада Додіка, який є очільником Республіки Сербської, що входить до складу Боснії і Герцоговини, провели демонстрації у столиці республіки Баня-Луці.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Протестувальники від опозиції звинуватили керівництво країни у корупції та скандували: "Міло, ти злодій!".

За кілька сотень метрів від них відбулася демонстрація прихильників президента республіки. Деякі з них вийшли на підтримку влади, тримаючи у руках фотографії російського президента Володимира Путіна.

Демонстрація противників очільника Республіки Сербської стала найбільшим протестом проти Додіка, який перебуває при владі з 2006 року.

Опозиція, яка об'єднала сили з різних частин політичного спектру - від центристів до ультранаціоналістів, звинувачує Додіка в корупції та катастрофічній економічній ситуації.

Демонстранти з боку опозиції вимагають від очільника республіки залишити свою посаду та призначити дострокові вибори восени.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...