У Швеції зростає активність шпигунів РФ - ЗМІ

Середа, 21 вересня 2016, 13:24

У Швеції з'явилися повідомлення про ймовірних російських шпигунів та інформаційно-пропагандистську діяльність, спрямовану проти військовослужбовців країни.

Про це повідомляє SVT.

"Щотижня є такі інциденти, що стосуються безпеки", - заявив Мікаель Фрісел, голова північного військового округу Швеції.

Зокрема, є інформація про інцидент у місті Лулео на півночі Швеції, де росіяни погрожували офіцеру НАТО в місцевому барі, вимагаючи від нього інформації про військові навчання, які проводилися в цей час.

Невідомі особи шантажували офіцера, показуючи йому фотографії сім'ї.

"Усе спрямовано на те, щоб вплинути на нас, наш народ. Тобто, показати, що ми тут і ми бачимо та знаємо, що ви робите", - сказав голова північного військового округу Швеції.

Військове командування Швеції закликало всіх військовослужбовців бути більш пильними, оскільки кількість інцидентів, які свідчать про "шпигунської активності" на території країни, зростає.

Нагадаємо, влада Швеції відзначає зростання загрози з боку РФ, однак інформація про суть цієї загрози засекречена і не може бути оприлюднена без рішення уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".