В Австрії зросла кількість нападів на центри для прохачів притулку

Четвер, 24 листопада 2016, 12:36

Кількість нападів на центри для прохачів притулку в Австрії зростає, особливо на південному сході країни.

Про це свідчать дані МВС Австрії, повідомляє The Local.

За інформацією міністерства, в першій половині цього року було майже стільки ж нападів на центри для шукачів притулку, як загалом за весь 2015 рік.

Найбільш поширеними нападами були підпали, пошкодження майна та неонацистські графіті. Минулого року були зареєстровані 25 нападів на центри для прохачів притулку. У перші шість місяців 2016 року вже зафіксовано 24 напади.

Найбільше нападів фіксуються у регіонах Штирія, Верхня Австрія, Тироль та Воралберг. Штирія знаходиться поблизу кордону зі Словенією, звідки тисячі біженців і мігрантів потрапили до країни так званим балканським маршрутом.

Лише в двох випадках в Штирії поліцейські змогли ідентифікувати підозрюваних і почати розслідування. Офіційні звинувачення досі нікому не висунули.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.