Прокуратура Данії подала позов проти сервісу Uber

П'ятниця, 2 грудня 2016, 18:49

Прокуратура Данії подала позов проти онлайн-сервісу таксі Uber за надання нелегальних послуг.

Про це повідомляє The Local.

Наприкінці листопада суд Данії ухвалив рішення, що водій компанії Uber має заплатити штраф у 6000 крон за нелегальне перевезення пасажирів. Тепер прокуратура подала позов проти самої компанії.

Датська прокуратура та поліція Копенгагену оголосила в п'ятницю, що звинувачення були подані проти Uber BV, голландської компанії, яка керує роботою у Данії. Компанії пред'явлено звинувачення в пособництві незаконному наданні послуг таксі.

"Тепер вже встановлено, що водії діяли в порушення законів щодо роботи таксі. Тому ми порушили справу проти компанії за її внесок у ці порушення закону", - сказав представник обвинувачення.

Прес-секретар Uber сказав, що компанія не здивована новими звинуваченнями, але назвав рішення датської прокуратури "невдалим".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".