Джонсон: Британія не заважатиме оборонній політиці ЄС після Brexit

П'ятниця, 2 грудня 2016, 19:09

Велика Британія не перешкоджатиме зусиллям Євросоюзу із розвитку більш тісної співпраці в області оборони після виходу з ЄС.

Про це заявив британський міністр закордонних справ Боріс Джонсон, повідомляє ВВС.

"Якщо вони хочуть це зробити, добре", - сказав Джонсон, зазначивши, що країни повинні гарантувати виконання своїх зобов'язання в рамках НАТО.

Міністр оборони Майкл Феллон раніше заявив, що Британія буде заперечувати проти таких кроків, тому що це може "підірвати" НАТО.

"Тут розмова йде  про бажання ЄС щодо створення спільної політики безпеки і оборони та нової архітектури для цього. Якщо вони хочуть це зробити, добре - очевидно, вони також повинні витрачати 2% свого ВВП на оборону. Ми не збираємося блокувати або утруднювати подальші кроки до інтеграції з ЄС, якщо це те, що вони бажають. Ми тут, щоб підтримати і побудувати міцні відносини", - сказав Джонсон.

Франція і Німеччина раніше виступали за посилення військового співробітництва між країнами ЄС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.