Джонсон хоче, щоб нелегальні мігранти мали право залишитися у Британії після Brexit

Середа, 30 листопада 2016, 15:56

Міністр закордонних справ Великої Британії Боріс Джонсон закликає, щоб нелегальним іммігрантам надали право залишатися в Британії після Brexit.

Про це повідомляє The Telegraph.

Міністр припускає, що пропозиція "амністії" нелегалам, які уникали викриття протягом 10 років, буде економічно вигідною.

Дана ідея, озвучена на одній з нарад, була названа "божевільною".

Повідомляється, що Джонсон вперше висловився за таке "всепрощення" у 2008 році та повторив цю політично спірну думку, будучи мером Лондона.

Крім того, він піднімав це питання під час кампанії з проведення референдуму та заявляв, що це буде "гуманним вчинком".

Проте, як заявив один високопоставлений міністр, пропозиція Джонсона є "божевільною ідеєю, яка може розлютити звичайних британців".

"Боріс повторив те, що він публічно заявляв про амністію, у тому числі в ході кампанії референдуму", - повідомив прес-секретар Джонсона.

"Він відчуває, що несе моральну відповідальність за те, щоб підняти це питання, те, у що він вірить", - додав він.

Нагадаємо, Європейський парламент не прийме угоду щодо виходу Великої Британії з Європейського Союзу, якщо буде поставлено під загрозу будь-яку з "чотирьох свобод" ЄС, включаючи свободу пересування людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".