Штайнмаєр привітав нову угоду про перемир'я на Донбасі

Четвер, 22 грудня 2016, 18:58
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр привітав досягнення угоди про припинення вогню на лінії зіткнення на Сході України починаючи з 24 грудня, про що було домовлено під час зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську напередодні, 21 грудня.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

За словами Штайнмаєра, ця угода є "важливим знаком" напередодні свят, що наближаються, особливо враховуючи ескалацію насильства, яка спостерігалась протягом останнього часу, зокрема, у районі Дебальцевого.

"Люди, які живуть у районах, що страждають від конфлікту, із припиненням вогню перед новорічними святами, яке має розпочатись опівночі 24 грудня, отримають незначне полегшення гуманітарної ситуації, яка на початку зими є особливо важкою", - зазначив Штайнмаєр.

За його словами, наступними кроками ворогуючих сторін на Донбасі має бути швидке відведення сил та важкого озброєння та надання безперешкодного доступу спостерігачам Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) до усіх районів зони конфлікту. Також міністр закликав сторони до кінця 2016 року здійснити обмін полоненими, насамперед тих із них, хто має проблеми зі здоров'ям.

Нагадаємо, 21 грудня Тристороння контактна група прийняла заяву про необхідність всеосяжного та безстрокового припинення вогню напередодні новорічних свят, починаючи з 24 грудня 2016 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter