Майбутнє відносин України та Польщі "під питанням" через історію – Качинський

Понеділок, 30 січня 2017, 13:12

Лідер керівної партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський вважає, що майбутнє польсько-українських відносин "під питанням" через трактування в Україні власної історії, зокрема, ролі УПА.

Про це він заявив в ефірі Radiо Rzeszów, що в польському місті Ряшів, повідомляє Onet.

На думку Качинського, майбутнє українсько-польських відносин залежить від того, яким буде ставлення до історії в Україні.

"Відносини польсько-українські сьогодні під знаком питання", – заявив Ярослав Качиньський.

Лідер керівної партії Польщі заявив, що майбутнє цих відносин залежить від того, яким буде ставлення до історії України.

"Все ще не визначено, чи Україна стане на позицію (у формуванні історичної політики. – Ред.), яку в Польщі вважають неприйнятною; (чи буде Україна) опиратися у своїй історичній легітимізації на традиції УПА, тобто традиції організації, яка вчинила злочини проти поляків, або зверне з цього шляху", – наголосив лідер "ПіСу".

Нагдаємо, раніше міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що Україна та Польща мають випрацювати спільне бачення історичної ролі УПА та, зокрема, Волинської трагедії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.