Ніколас Бердж: в Україні слабкий прогрес у сфері захисту прав інтелектуальної власності

Четвер, 02 лютого 2017, 11:54
Версія для друку Коментарі

Україна не демонструє значного покращення у сфері захисту прав інтелектуальної власності, при цьому державні органи подають поганий приклад у контексті дотримання законодавства у цій сфері.

Про це заявив керівник торгово-економічного відділу представництва ЄС в Україні Ніколас Бердж в інтервʼю УНІАН.

"Україна і ЄС щороку зустрічаються й обговорюють питання інтелектуальної власності, але, як кажуть, віз і нині там. Прогрес відсутній", – відзначив представник ЄС, відповідаючи на питання щодо критики на адресу України з боку ЄС та США щодо використання державними органами влади нелегального програмного забезпечення.

"Важливий також й інший аспект – якщо влада не показує приклад у дотриманні законодавства з питань інтелектуальної власності, то чого чекати від решти громадян і приватних компаній?" – додав дипломат.

За словами Берджа, "в Україні виникають проблеми не тому, що відсутнє законодавство (у сфері захисту прав інтелектуальної власності. - Ред.), а тому, що воно погано виконується". 

Втім, на думку представника ЄС, українська влада розуміє серйозність проблем у цій сфері та "демонструє рішучість, щоб рухатись вперед".

"Однак залишається ще дуже багато завдань. Зокрема і ті, що стосуються покращення законодавства й особливо його виконання, адже в Україні дотримання законодавства з питань інтелектуальної власності знаходиться на досить низькому рівні", - наголосив Бердж.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter