Комітет з розвідки Сенату США анонсував публічні слухання щодо Росії

Середа, 15 березня 2017, 09:04

Голова розвідувального комітету сенату США Річард Берр заявив у вівторок, 14 березня, що планує провести громадські слухання про можливі зв'язки між кампанією президента США Дональда Трампа і Росією, проте не повідомив, коли вони будуть проходити.

Про це повідомляє Reuters.

"Це відбудеться", - заявив сенатор-республіканець журналістам після закритого засідання комітету.

Коли його запитали, чи знає він, коли пройдуть слухання, він відповів: "Я ще не знаю, але скоро".

Повідомляється, що комітет з розвідки Палати представників, який проводить аналогічне власне розслідування можливих зв'язків з Росією, проведе свої перші публічні слухання у понеділок, 20 березня.

Раніше повідомлялося, що комітет з розвідки Палати представників Конгресу США проведе розслідування щодо зв’язку штабу Дональда Трампа та Росії під час виборчої кампанії.

Нагадаємо, раніше аналітики розвідки США прийшли до висновку, що Росія намагалася допомогти Трампу виграти вибори, дискредитуючи кандидата у президенти від демократів Гілларі Клінтон і її партію за допомогою кібератак.

Трамп заперечував контакти свого штабу з Москвою в останній рік перед виборами. Росія також заперечила всі звинувачення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.