У ЄС лише 8% біженців були переселені в рамках квот

Четвер, 2 березня 2017, 14:49

Європейські країни прийняли менш як 10% зі 160 тисяч біженців, яких вони обіцяли переселити з таборів у Італії та Греції.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що лише 13 546 осіб були переселені (3 936 осіб з Італії та 9 610 з Греції) – в сумі всього 8% в рамках погодженого плану щодо переселення в 2015 році.

Тільки дві держави-члена, Мальта та Фінляндія, виконують свої зобов'язання щодо схеми розселення мігрантів, яка має бути закрита у вересні.

В ході прес-конференції в Брюсселі єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос попередив про можливі штрафи щодо держав-членів ЄС.

Він також додав, що зобов'язання країн щодо прийняття мігрантів буде продовжуватися і після закриття у вересні схеми щодо мігрантів.

Повідомляється, що Угорщина, Австрія та Польща відмовляються від участі у програмі з переселення мігрантів.

Чеська Республіка, Болгарія, Хорватія і Словаччина здійснюють переселення мігрантів "дуже обмежено".

А Велика Британії, яка може відмовитися від частини європейської політики щодо надання притулку, вирішила не брати в цьому участь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.