США направили військових у Сирію для наступу на місто Табка

Середа, 22 березня 2017, 16:11

Курдські військові, яких підтримують США, повідомили, що американська піхота висадилася в Сирії, щоб очолити наступ на місто Табка (Ес-Саура).

Про це повідомляє The Associated Press.

За даними "Сирійських демократичних сил" (СДС), США перекинули кілька морських піхотинців і бійців СДС на вертольоті на територію, що контролюється ІДІЛ.

Повідомляється, що було захоплено чотири села та відрізано головну артерію між Раккою, де перебувають бойовики, та західною місцевістю.

Група повідомила, що операція пройшла для підготовки до нападу на місто Табка, яке знаходиться в 45 кілометрах від Ракки.

Проте на даний момент агентство не може підтвердити інформацію про розгортання американського командування.

Раніше повідомлялося, що щонайменше 33 людини загинули в результаті авіаудару військ міжнародної коаліції, яку очолюють США, по будівлі школи, де ховалися переміщені особи поблизу міста Ракка, яке контролюється ІДІЛ.

Нагадаємо, на початку місяця Сполучені Штати направили артилерійську батарею морської піхоти у Сирію, щоб допомогти розгромити "Ісламську державу" у місті Ракка, яке вважається сирійською столицею ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.