Родичі жертв катастрофи Germanwings подали в суд в Іспанії

Вівторок, 28 березня 2017, 09:48

Родичі шести загиблих в результаті авіакатастрофи літака Germanwings подали позов про відшкодування шкоди в іспанський суд.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

 Як стверджують позивачі, катастрофі літака можна було б запобігти, якщо б авіакомпанія або її материнське підприємство Lufthansa своєчасно виявили психічне захворювання другого пілота Андреаса Любіца.

Сума компенсації не розголошується, проте, за повідомленням адвоката потерпілих, пропозиція авіакомпанії є "образливою".

Як заявив в Барселоні представник групи потерпілих Нарсіс Мотхе, у 27-річного Любіца було "досить" симптомів, однак Lufthansa не сприйняла їх серйозно. Мотхе також розкритикував прокуратуру німецького Дюссельдорфа, яка в січні припинила розслідування трагедії, оскільки не було даних, що провину за загибель пасажирів несуть і інші люди, крім Любіца. Не виключено, стверджує Мотхе, що в місяці перед авіакатастрофою лікарі, колеги та родичі могли дізнатися про суїцидальні наміри Любіца.

У січні 2017 року родичі загиблих вже подали позов до суду США.

Аеробус A320 німецької авіакомпанії Germanwings, що летів з Барселони в Дюссельдорф, розбився 24 березня 2015 року у французьких Альпах. Загинули усі 150 людей, що перебували на борту, у тому числі 72 громадянина Німеччини. Слідство прийшло до висновку, що другий пілот Андреас Любіц навмисно привів до краху літака в горах. Перед цим він замкнувся в кабіні і не пускав туди командира екіпажу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.