Битва за Мосул: іракські війська захопили урядові будівлі міста

Вівторок, 7 березня 2017, 09:38

Іракські війська відвоювали головні державні установи у місті Мосул в результаті триваючого наступу бойовиків терористичної організації "Ісламська держава".

Про це повідомляє ВВС.

Іракські війська почали штурм урядових будівель сьогодні вночі. Хоча більшість будівель, як повідомляється, майже зруйновані, цей успіх має стратегічне та символічне значення.

Успіх іракських військових може прокласти шлях для подальшого наступу на густонаселені райони старого міста, де бойовики все ще мають сильні позиції.

Мосул є останнім оплотом ІДІЛ в Іраку. У січні іракські військові відбили східні райони міста.

Напередодні іракські війська за підтримки коаліції на чолі з США захопили в Мосулі міст Аль-Хуррія, який з'єднує південну частину міста зі старим центром, де перебувають бойовики ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?