Британія після Brexit не матиме тих же прав, що й країни ЄС - Меркель

Четвер, 27 квітня 2017, 11:26

Британці не можуть зберегти ті ж права, що й жителі країн-членів Європейського союзу, після виходу Великої Британії з ЄС.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи в Бундестазі, повідомляє Deutsche Welle.

"Треті країни не можуть користуватися тими ж перевагами або бути в кращому становищі, ніж держави-члени ЄС. У мене є відчуття, що деякі люди в Британії підтримують ілюзії в цьому відношенні. Вони витрачають свій час", - сказала Меркель під оплески членів Бундестагу.

Меркель знову заявила, що учасники переговорів повинні узгодити деталі виходу Британії з ЄС, у тому числі щодо фінансових зобов'язань, перш ніж будуть розглядатися будь-які угоди між Британією та ЄС.

"Ці дії повинні відбуватися саме в такому порядку. Наша мета – отримати кращу угоду для Європи та її громадян", - сказала Меркель.

Вона додала, що переговори щодо Brexit можуть початися тільки після дострокових парламентських виборів у Сполученому Королівстві, які відбудуться 8 червня.

Нагадаємо, 29 березня президент Європейської ради Дональд Туск отримав від повіреного у справах Британії листа про формальний початок процедури Brexit.

Таким чином, офіційна процедура виходу Британії зі складу ЄС розпочалася.

Євросоюз планував почати предметні переговори про вихід Великої Британії з ЄС з 22 травня, але тепер цей термін перенесений через оголошення дострокових виборів у Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.