Королева Єлизавета ІІ не згадала у промові про візит Трампа до Британії

Середа, 21 червня 2017, 14:45

Королева Британії Єлизавета ІІ під час виголошення своєї промови у парламенті не згадала про майбутній державний візит президента США Дональда Трампа до Британії.

Про це повідомляє The Guardian.

За словами Брендона Льюїса, молодшого міністра з питань міграції, не варто шукати прихований сенс у тому, що королева не згадала про запропонований державний візит Трампа. 

Він сказав, що запрошення було зроблено та прийнято. За його словами, про це не було згадки, оскільки точна дата візиту не встановлена.

Як повідомляє The Guardian, королева у своїй промові згадала про державний візит до Британії короля Іспанії Феліпе та королеви Летиції.

Нагадаємо, у ЗМІ з'явилися повідомлення, що президент США Дональд Трамп планує відкласти свій державний візит до Великої Британії через побоювання потенційних протестів. Проте у Білому домі таку інформацію спростували.

Як відомо, у Британії зібрали 1,8 млн підписів під петицією проти державного візиту Трампа і його аудієнції з королевою Єлизаветою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.