У Британії нарешті підтримали заборону на пестициди, що вбивають бджіл

П'ятниця, 10 листопада 2017, 11:52

У Великій Британії нарешті висловили свою підтримку на заборону всіх пестицидів, що вбивають бджіл.

Про це повідомляє Standard.co.uk.

Міністр навколишнього середовища Британії Майкл Гоув заявив, що повна заборона на пестициди, що завдають шкоди бджолам у сільській місцевості в Європі, буде підтримана Великою Британією та збережена після Brexit.

На відміну від попередньої позиції уряду Британії щодо пестицидів "неонікотиноїдів", Гоув заявив, що нові докази показують, що небезпека для бджіл та інших комах від хімічних речовин є "більшою, ніж раніше вважалося".

Екологічні активісти привітали такий намір британського уряду.

За його словами, наука виправдовує подальші обмеження щодо їх використання, які були запропоновані Європейським Союзом, і, якщо не буде зміни доказів, то уряд підтримуватиме цю заборону й після Brexit.

Як відомо, з 2013 року ЄС заборонив використання трьох неонікотиноїдів для використання на певних культурах, таких як насіння ріпаку, після того, як було виявлено ризики для медоносних бджіл.

Уряд Британії спочатку виступав проти заборони, стверджуючи, що немає достатніх доказів того, що пестициди завдають шкоди бджолам, однак інші держави-члени не погодились із позицією Британії. Заборона була запроваджена у всьому ЄС.

З того часу Європейська комісія запропонувала обмеження щодо трьох неонікотиноїдів, які дозволено використовувати на рослинах у теплицях, та що дозволить розширити заборону на такі культури, як цукрові буряки та насіння зимових злаків, оброблених хімічними речовинами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.