Україна має вже зараз готуватися до переговорів про членство – президент Естонії

Четвер, 23 листопада 2017, 18:58

Президент Естонії Керсті Кальюлайд вважає, що Україна повинна готуватися до переговорів про членство у Євросоюзі ще до визнання перспективи.

Про це Кальюлайд заявила у Брюсселі напередодні саміту Східного партнерства.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, коли ЄС може визнати перспективу членства східних партнерів, президент зазначила, що не варто чекати формального визнання, а вже зараз починати роботу над підготовкою до переговорів про членство. 

"Коли цей момент прийде, ви маєте бути в ситуації, коли ви зможете в понеділок вранці відкрити перші глави переговорів, які стосуються верховенства права та прав людини, і завершити ці переговори в п'ятницю ввечері", - відзначила вона.

Глава Естонії відзначила, що такий підхід стосується всіх трьох асоційованих партнерів ЄС – України, Молдови та Грузії.

Нагадаємо, єврокомісар з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган заявив, що говорити про членство України у Євросоюзі у найближчі роки – нереалістично.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.