У Німеччині – останній день попередніх переговорів про створення коаліції

Четвер, 11 січня 2018, 10:53
Версія для друку Коментарі

Консерватори канцлера Ангели Меркель та представники Соціал-демократичної партії сьогодні проведуть останній день попередніх консультацій, щоб з'ясувати, чи є достатньо підстав для початку офіційних переговорів про коаліцію.

Про це повідомляє The Associated Press.

Блок ХДС/ХСС та соціал-демократи протягом тижня вели переговори за закритими дверима і в четвер мають зосередитися на складних питаннях міграційної політики, охорони здоров'я та фінансів.

Депутат від СДПН Ральф Стегнер повідомив, що в середу переговори тривали майже до півночі і певний прогрес був досягнутий, проте не уточнив в яких саме питаннях.

Якщо партії не домовляться про створення великої коаліції, це відкриває можливість для створення уряду меншості під керівництвом Меркель або ж проведення дострокових парламентських виборів.

Як відомо, Німеччина встановила антирекорд за термінами формування уряду. Парламентські вибори у країні відбулись ще 24 вересня, однак коаліцію досі не сформовано.

У своїй новорічній промові Меркель пообіцяла у новому році "швидко сформувати стабільний уряд". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter