Прем'єр Болгарії - Туску: не треба втручатися в польську політику

П'ятниця, 12 січня 2018, 13:43
Версія для друку Коментарі

Президент Європейської ради Дональд Туск не повинен втручатися у внутрішню політику Польщі.

Про це заявив прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов, повідомляє Politico.

Борисов сказав, що вони з Туском є ​​друзями і належать до однієї і тієї ж політичної сім'ї, правоцентристської Європейської народної партії, але "ми повинні залишатися нейтральними, неупередженими".

Він виступав на прес-конференції, присвяченій початку головування Болгарії в Раді ЄС. Два болгарських чиновника підтвердили, що, коли Борисов сказав "ми", він мав на увазі головування і роль президента Європейської ради.

Борисов також зазначив, що "верховенство закону має вимірюватися чіткими показниками", маючи на увазі можливі санкції проти Польщі з боку Єврокомісії.

Один з болгарських дипломатів після прес-конференції сказав, що слова Борисова не означають, що Болгарія накладе вето на будь-яке рішення щодо Польщі.

Раніше на цьому тижні Туск сказав, що правляча польська партія "Право і справедливість" (PiS) глибоко авторитарна і, ймовірно, спробує вийти з Європейського союзу, якщо країна перестане бути одержувачем коштів ЄС.

"Я не сумніваюся, що для PIS однією з цілей є "звільнення" польської політики від тягаря ЄС", - сказав Туск.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter