У Німеччині створили посаду комісара з протидії антисемітизму

Четвер, 18 січня 2018, 17:38

Депутати Бундестагу проголосували за створення посади комісара, який координуватиме діяльність уряду у протидії антисемітизму.

Про це повідомляє The Associated Press.

Німецькі законодавці затвердили пропозицію чотирьох з шести парламентських груп про створення посади, на яку обиратимуть незалежні експерти.

Рішення було прийняте за рекомендацією групи експертів через занепокоєння антисемітськими інцидентами під час недавніх пропалестинських протестів.

Лідер блоку ХДС/ХСС у парламенті Волькер Кодер сказав депутатам, що за основною частиною антисемітських злочинів стоять ультраправі мотиви, однак зростає і кількість незаконних дій, вчинених мігрантами. "Ми не повинні допустити жодної з цих речей", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.