Прем'єр Польщі: після нападу Росії на Україну ми прийняли мільйони українців

Вівторок, 13 лютого 2018, 15:43
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що з початком війни на Сході України Польща прийняла мільйони українців.

Про це він сказав під час візиту до Лівану, де він обговорює ситуацію із сирійськими біженцями, повідомляє TVN 24.

Моравецький підкреслив, що після вторгнення Росії до Чечні Польща протягнула чеченцям "руку допомоги".

"Після нападу Росії на Україну ми прийняли мільйони українців. Звичайно, більшість з них є працівниками, але також до нас приїхали українці з східної частини країни, на яку напала Росія", - зазначив він.

Моравецький додав, що у Польщі  українці знаходять свій новий дім.

"Таким чином, ми показуємо Європейському Союзу, що ми піклуємось про безпеку на східному фланзі, на східному кордоні ЄС, і таким чином виконуємо свої обов'язки в рамках забезпечення безпеки всього Європейського Союзу", - підкреслив прем'єр Польщі.

Як повідомлялось, Польща виділить додатково 10 млн доларів на фінансування спільних польсько-ліванських проектів з надання допомоги сирійським біженцям, які проживають у таборах на території Лівану.

Як відомо,  Єврокомісія вирішила направити до Суду ЄС скарги проти Чехії, Угорщини та Польщі за невиконання цими країнами юридичних зобов'язань щодо переміщення мігрантів.

Польща вважає, що прийняла "багато біженців" з України, чим полегшила напруженість на східному фланзі блоку, однак в ЄС про це забувають або не помічають.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter