В Італії на постерах євроскептиків з гаслом "Італійці передусім" виявили фото чехів і словаків

фото
Четвер, 22 лютого 2018, 10:43

На передвиборних постерах євроскептичної "Ліги півночі", об’єднаних гаслом "Італійці передусім", розміщені фото чехів і словаків.

Про це повідомляє La Repubblica.

Блогер і журналіст видання The Vision Маттео Ленардон з’ясував, що на агітаційних постерах до передвиборчої акції "Ліги півночі" у Мілані 24 лютого немає жодного італійця, за винятком самого лідера "Ліги півночі" Маттео Сальвіні.

"Ці люди – не солдати "Ліги півночі", не звичайні італійці, а іноземні моделі іноземних агенцій, які виставляють зображення на продаж", - зазначив Ленардон, який провів розслідування і встановив походження зображень.

 
 

На одному з постерів – зображення на тлі Міланського собору усміхненої жінки з дочкою на руках (насправді – з Чехії), на іншому – батько і син, яких "зіграли" моделі агентства зі Словаччини. Постери об’єднані гаслом "Італійці передумім".

"Він хотів розділити Італію, а спромігся знову об’єднати Чехословаччину", - резюмував блогер.

Як повідомлялося, правий блок на чолі з партією колишнього прем’єр-міністра Сильвіо Берлусконі лідирує у передвиборчих перегонах, але не отримає достатньо голосів для абсолютної більшості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.