Естонія продовжить облаштування кордону з РФ попри різке зростання вартості робіт

Середа, 7 лютого 2018, 18:44

Естонія продовжить облаштовувати кордон з Росією, незважаючи на те, що вартість робіт зросла більше ніж вдвічі.

Про це заявив прем’єр Естонії Юрі Ратас, повідомляє портал ERR.

Ратас нагадав, що розрахована в лютому 2015 року сума будівництва східного кордону складала 79 мільйонів євро, тепер же, після закінчення робіт з проектування з'ясувалося, що на це буде потрібно в два з половиною, а то і в три рази більше.

"Це, звичайно, не означає, що роботи з будівництва східного кордону будуть припинені. Я вважаю, що будівництво кордону повинно тривати", - сказав Ратас.

Прем'єр-міністр зазначив, що загальна довжина кордону становить 338 кілометрів, з яких 135 км проходять по суші, 126 км - по озерах, 176 км - по річках.

"На даний момент можна сказати, що збільшилася вартість будівництва сухопутного кордону, який має найбільшу довжину, - сказав Ратас. - Треба відзначити ще й те, що мова йде про етап проектування, і коли прийде час держзакупівель, то вартість може бути скоригована".

Ратас пояснив, що будівництво прикордонної інфраструктури виявилося дорожчим запланованого приблизно на 40 мільйонів євро. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.