Прем’єр Естонії: багато країн міркують про висилку російських дипломатів

П'ятниця, 23 березня 2018, 09:34

Прем’єр Естонії Юрі Ратас заявив, що багато країн розмірковують над можливою висилкою російських дипломатів.

Про це він заявив у коментарі порталу ERR.

При цьому Ратас не дав конкретної відповіді на питання, чи планує Естонія слідом за Британією вислати дипломатичних співробітників Росії з країни.

"Я думаю, що дуже багато країн роздумують над тим, щоб на наступному тижні наслідувати приклад Великої Британії", - сказав Ратас.

Нагадаємо, президент Литви заявила, що розглядає можливість висилки російських дипломатів у зв'язку з отруєнням нервово-паралітичною речовиною колишнього російського шпигуна в британському Солсбері 4 березня.

Як відомо, Британія вислала 23 російських дипломатів і призупинила дипломатичні контакти з Москвою на високому рівні. Лондон звинувачує Москву у причетності до отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Британія стверджує, що обох росіян отруїли токсичною військовою нервово-паралітичною речовиною "Новічок", розробленою в Росії.

17 березня Росія оголосила про висилку 23 дипломатичних співробітників посольства Великої Британії в Москві, а також відкликала згоду на відкриття та функціонування генерального консульства Британії в Санкт-Петербурзі.

Нещодавно польські ЗМІ повідомили, що Варшава із солідарності з Великою Британією може вислати з країни російських дипломатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.