Меркель перед зустріччю з Порошенком зідзвонилася з Путіним

Вівторок, 10 квітня 2018, 07:43

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель перед зустріччю з президентом України Петром Порошенком у Берліні провела телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, обговоривши ситуацію в Україні.

Повідомлення про розмову розміщене на сайті німецького уряду.

Відзначається, що увагу у ході розмови лідери Німеччини та Росії приділили ситуації на Сході України, виконанню мінських угод, можливій місії Організації Об'єднаних Націй на Донбасі та газовим відносинам між Україною та Росією.

Обидві сторони погодилися, що мінські угоди повинні бути швидко та у повній мірі реалізовані. Крім того, повинен бути здійснений обмін полоненими.

Меркель і Путін також наголосили на важливості продовження спільної роботи у "нормандському форматі".

Нагадаємо, під час візиту до Німеччини 10 квітня президент України Петро Порошенко обговорить з Ангелою Меркель питання миротворців на Донбасі та підтримку реформ в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.