США скликають Радбез ООН через хімічну атаку в Сирії

Вівторок, 10 квітня 2018, 17:34

Сполучені Штати просять Раду Безпеки ООН проголосувати за пропозицію щодо нового розслідування про використання хімічної зброї в Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

США пропонують розглянути пропозицію про розслідування повідомлень про хімічну атаку в сирійський Східній Гуті у Сирії. Засідання відбудеться сьогодні о 21:00 за Києвом.

Дипломати заявили, що Росія, як сирійський союзник, напевно накладе вето на резолюцію. Для ухвалення резолюції потрібні дев'ять голосів "за" і жодного голосу проти від Росії, Китаю, Франції, Британії або Сполучених Штатів.

Нагадаємо, 8 квітня з'явилися повідомлення про хімічну атаку на Східну Гуту у Сирії, під час якої було використано токсичний газ: внаслідок атаки загинули десятки людей, за деякими даними – до 150 осіб.

Президент США Дональд Трамп після хімічної атаки назвав президента Сирії Башара Асада твариною та заявив, що Росія та Іран мають заплатити велику ціну за його підтримку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.